Filmografia scenariuszowa

Filmy krótkometrażowe:

plakatglowny_eca0466029b1197 „Okazja”, reż. Jarosław Kacper Królak.
Groteska ukazująca historię Piotra, który nie ma łatwego życia. Zaharowuje się w pracy, zostając zawsze po godzinach, stetryczały sąsiad codziennie ma mu coś nowego do zarzucenia a po jego mieszkaniu grasuje ciekawski szczur sąsiadki. Do tego okazuje się, że dziewczyna, której pragnął się oświadczyć romansuje z jego najlepszym kolegą z biura. Tego jest już za wiele. Piotr postanawia zlecić zabójstwo niewiernej miłości. Niespodziewanie „firma sprzątająca” oferuje mu zlikwidowanie dowolnej dodatkowej osoby za darmo, co więcej – także obniżenie ceny pierwotnej. Piotr postanawia skorzystać z okazji … „Okazja” na youtube.

5348798„Mój weltschmerz”, reż. Tomasz Sikora.
Michał, młody student, co wieczór przychodzi sam do tego samego baru, zamawia piwo, wypija i wychodzi. Potem długo włóczy się ulicami miasta. Nie chce wypaść na sztywniaka przed  współlokatorami: imprezowiczem Wojtkiem, wracającym zazwyczaj nad ranem, i siedzącym wiecznie przed komputerem Jackiem. Jednak nie tylko on na kogoś tu pozuje.
„Mój weltschmerz” na youtube.

Filmy pełnometrażowe:

Art&Cinéma Associacion Franco-Polonaise : scenariusz filmu dokumentalnego „Pod niebem Paryża. Polacy we Francji”.
MAAM, Habenhauser Landstr.150, 28279 Brema, Niemcy: opracowanie literackie scenariusza filmu dokumentalnego pt. „Kaja Danczowska”.
SOL – ANIMA sp. z. o.o. Studio Animacji Rysunkowej im. Władysława Nehrebeckiego: współpraca przy tworzeniu scenariusza do filmu „Kosmiczna podróż Bolka i Lolka” – opracowanie redakcyjne treatmentu i nowej wersji scenariusza.

Inne:

Beyond Doubt Video: scenariusze teledysków: „Zeus. Loki”, „Zeus. Gwiazdy” – projekty w trakcie realizacji.

Reklamy