Filmografia reżyserska

Film:

PLAKAT GŁODNY KOŃ„Głodny koń, chory pies, bite dziecko”. Scenariusz i Reżyseria. Prod. Grupa Twórcza „Inicjatywa”. Młoda dżokejka kupuje opuszczoną stadninę koni. Zrobi wszystko, żeby przywrócić jej dawną świetność. „Głodny koń” na facebooku.

  „Południk Zerowy”. Scenariusz i Reżyseria. Prod. Grupa Twórcza „Inicjatywa”.
Utrzymana w klimatach allenowskich komedia opowiada o polskim Bobie Dylanie uwikłanym w trudne relacje z żoną, menedżerką i jej narzeczonym. Chcąc uwolnić się od grzesznych myśli o zdradzie i depresji wywołanej informacją, iż jego menedżerka właśnie się zaręczyła, Przemek wyjeżdża na kilka dni do swojego rodzinnego miasteczka. Na miejscu niespodziewanie okazuje się, że korzystając z nagłego przypływu wolnego od pracy czasu, Agnieszka wraz z narzeczonym postanowili odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku… i cała trójka spotyka się na rynku tytułowego „południka zerowego”. „Południk Zerowy” na facebooku. „Południk Zerowy” na youtube.

Plakat RZS

„Rozmowy ze śmiercią”. Scenariusz i Reżyseria. Prod. Sartoris Film.
Młodego reportera radiowego nawiedza w mieszkaniu Śmierć. Chcąc „kupić” sobie kolejny tydzień życia, dziennikarz organizuje w swojej rozgłośni godzinną audycję – tytułowe „Rozmowy ze śmiercią”. Program z miejsca staje się przebojem. „Rozmowy ze śmiercią” na youtube.

plakat 1„Każdy ma swoje kino”. Scenariusz i Reżyseria. Prod. Akademia Filmu i Telewizji w Warszawie. Marcin niedawno skończył studia. Pracuje jako pomagier w zakładzie dorabiania kluczy, nie może poszczycić się zbyt dużą ilością znajomych. Stara się uciec od otaczającej go rzeczywistości. Odnawia stare meble i bibeloty, odmawia wyjść na cotygodniowe, suto zakrapiane imprezy. Jego największą pasją jest oglądanie przedwojennych filmów w małym kinie Adria, którego jest jedynym widzem. Pewnego dnia zauważa, że w rzędzie za nim siedzi zjawiskowo piękna dziewczyna. „Każdy ma swoje kino” na youtube.

Reklama:

Reklamy